Otel/tatil ara:

* isteğe bağlı
 (€ toplam)

oteller Bulgaristan (220)

Bulgaristan'da 2024/25 kayak

Canlı web kamerası in Bulgaristan

St George Hotel Otel 5 dan 5 in Chepelare

(dan: 

)

dan: bir yere kadar:
Adults: children:

Özel teklifler - Tatil promosyonları ve indirimleri / otel konaklama

Genel bilgi:

St George Hotel 3 * otel sunan daire ve banyolu odalar. Bulgaristan Rodop Dağları, Chepelare, bir kayak tesisi bulunmaktadır.

Konum:

haritayı görün

Chepelare Rodop Dağları (nüfus 6000, yükseklik 1150m) oldukça büyük bir kasabadır. Plovdiv, büyük şehir (hava, tabii ki), 1 saatlik bir yolculuk hakkında, yoğun bir kayak merkezi ve (Bulgaristan'da başka bir şehir daha) yılda 270 gün güneş iddia.

Merkeze mesafesi: 230m
Havaalanına mesafesi: 72km to airport plovdiv

Otel olanakları:

Bütün kolaylıklar

Sahibi / yöneticisi yıl sayısı için Birleşik Krallık'ta yaşayan ve mükemmel İngilizce konuşuyor. Kendiniz karşılamak dairelerin birinde kalıyorsanız eğer, kendi de dahil olmak üzere yerel restoranlar, herhangi bir sayı ya da ucuz ve iyi yemek (genel bir mağaza geç saatlere tutar sadece kısa bir yürüyüş mesafesindedir ve İngilizce konuşulan). Kablolu ve kablosuz internet erişimi ücretsiz misafirler için kullanılabilir.

Klima otelde: evet
Kasa at the reception: evet, ödenmiş
İnternet otelde: evet, ücretsiz
İnternet odalarda: evet, ücretsiz
Resepsiyon: 24 hours

Oda ve konaklama :

oda detayları

St George Hotel, 2009 yılı boyunca boyutu iki katına çıkacak; yeni uzantı lüks en-süit odalar, bar / restoran, spor salonu, spa (sauna, Türk buhar banyosu ve jakuzi), konferans odası / kış bahçesi, oyun-toprak ve bol miktarda içerir park yerleri (bazı ısıtmalı garajlar mevcuttur isteyiniz). Kuzu ve diğer kızartmalar için kullanılan (yer olup olmamasına bağlı) bir bahçe Barbekü da vardır.

Yeni odalar mevcut odalarda aynı yüksek standartta inşa edilmiş, ancak kendi banyo ilavesi ile. Bölgede başka hiçbir otel St George Hotel tarafından sunulan konaklama seçenekleri sunmaktadır.

Daireler, bir yemek odası / mutfak dahil olmak üzere 2 veya 3 oda var. Her biri, bol sıcak su ve zeminden ısıtma altında, duş, iyi donatılmış bir banyo var. Onlar da her biri en az bir balkon, yakındaki dağlar ve pist manzarasına sahip birçoğu var. Paylaşılan dairelerde tek kişilik yatak ve tek kişilik odalar istek üzerine temin edilebilir. Tüm otel, üç camlı ve ağır yalıtımlı: çevre dostu ve rahat.

double room St George Hotel - double room

Dbl room
Dbl room deluxe
daha fazla