Otel/tatil ara:

* isteğe bağlı
 (€ toplam)
Glazne Hotel Otel 34 dan 65 in Bansko

(dan: 

)

dan: bir yere kadar:
Adults: children:

Rezervasyon ucreti yok. Bedava iptal etme imkanı, son anda yapılan rezervasyonlar hariç - tarih ve hizmet seçtiğinizde koşullara dikkat edin.

Rezervasyon ucreti yok. Bedava iptal etme imkanı, son anda yapılan rezervasyonlar hariç - tarih ve hizmet seçtiğinizde koşullara dikkat edin.
Price includes free use of: İnternet otelde, İnternet odalarda, Otopark, Lobi, Bebek yatağı, çocuk sandalyesi, Oyun alanı, çocuk havuzu, Kapalı yüzme havuzu, Havlu, Fitness salonu.
Bütün fiyatlar oda /daire başına günlük, yemek bazı.
İlave kişi indirimleri kişi başi yatak fiyatları baz alınarak yapılıyor.
Seçtiğiniz tarih, kişi sayısı, oda ve yemek için doğru olarak son fiyatı alabilmeniz için lütfen otelin rezervasyon formunu kullanın.
The regular prices are NOT valid during national holidays, Christmas and New Year periods!

Fiyat içerir: gondol lift, kendi ekipman için kayak wardrrobe ulaşım ücretsiz kışın sauna, fitness, yüzme havuzu, internet, kullanımı.

Otel puan:

hotel rating 8 out of 10 8/10 based on 4 yorumlar

Fiyat oranı: Fiyat oranı: 4.2 out of 5Fiyat oranı: 4.2 out of 5Fiyat oranı: 4.2 out of 5Fiyat oranı: 4.2 out of 5 | 4.2 out of 5
Konum: Konum: 4.2 out of 5Konum: 4.2 out of 5Konum: 4.2 out of 5Konum: 4.2 out of 5 | 4.2 out of 5
Personel / hizmet: Personel / hizmet: 3.5 out of 5Personel / hizmet: 3.5 out of 5Personel / hizmet: 3.5 out of 5Personel / hizmet: 3.5 out of 5 | 3.5 out of 5
Oda /Konaklama: Oda /Konaklama: 4.2 out of 5Oda /Konaklama: 4.2 out of 5Oda /Konaklama: 4.2 out of 5Oda /Konaklama: 4.2 out of 5 | 4.2 out of 5
Yemek: Yemek: 4.0 out of 5Yemek: 4.0 out of 5Yemek: 4.0 out of 5Yemek: 4.0 out of 5 | 4.0 out of 5
Eğlence: eğlence: 4.0 out of 5eğlence: 4.0 out of 5eğlence: 4.0 out of 5eğlence: 4.0 out of 5 | 4.0 out of 5

Özel teklifler - Tatil promosyonları ve indirimleri / otel konaklama

Genel bilgi:

Bansko en lüks otellerinden biri, modern bir rahatlık ve birinci sınıf hizmet sunmaktadır.

Konum:

haritayı görün

Panoramik, Bansko Güney ucunda yer alan, Glazne adını verdi nehrin batı kıyısında, otel, yerel gelenek, konfor ve batı tarzı hizmet kusursuz bir karışımını sunmaktadır. Size unutulmaz bir tatil ya da güzel bir iş hafta sonu geçirmek için gerekli tüm kolaylıklar ve eğlence bekleyebilirsiniz.

Merkeze mesafesi: 220m
Havaalanına mesafesi: 160 km to airport sofia
Otobüs durağına mesafesi: 0.6 km
Tren garına mesafesi: 0.6 km
ATM ye mesafesi: 0.4 km
Döviz bürosuna mesafesi: on the reception
Restoranlara mesafesi: 0 km
Mağazalara mesafesi: 0.4 km

Otel olanakları:

Bütün kolaylıklar

Hediyelik eşya dükkanı, döviz ve kamu güvenli de vardır.

Kasa at the reception: evet, ödenmiş, 2.5 euro
Kasa odalarda: evet, ödenmiş, 2.5 euro
İnternet otelde: evet, ücretsiz
İnternet odalarda: evet, ücretsiz
Resepsiyon: 24 hours
Asansör: evet

Oda ve konaklama :

oda detayları

Kompleksi, 8 suit oda, 4 stüdyoları, 4 çift kişilik oda ve 7 villa iç sıcaklığını ve rahatlığını sunuyor.

sgl room Glazne Hotel - sgl room

Odalar, yerel ısıtma, 16 saat oda servisi, düzenli temizleme, güvenli depolama, gece aydınlatma, radyo çalar saat, iki sandalye ile yaşayan bir köşe ve bir yuvarlak masa, dolap, ayna ve dışkı ile tuvalet masası, televizyon özelliği uzun mesafe ve uluslararası hatlar için otomatik erişimi, mini bar, buzdolabı, bir tüp ile bir banyo ve saç kurutma makinesi, telefon, uydu kanalları ile ayarlanır.

daha fazla

dbl room Glazne Hotel - dbl room

Güney pozlama ve Pirin dağlarında bir güzel sahne ile rahat ve iyi tasarlanmış bir oda. Orada rahat iki ayrı yatak, bir radyo çalar saat, iki sandalye ve bir yuvarlak masa, dolap, ayna ve dışkı ile tuvalet masası, televizyon, telefon, kablosuz internet, mini bar, balkon, oturma yeri bulacaksınız bir tüp banyo ve saç kurutma makinesi.

daha fazla

dbl room lux Glazne Hotel - dbl room lux

Ikiz yatak, bir radyo çalar saat, konvertibl bir kanepe ile yumuşak mobilya, bir sağ açılı bir tablo, bir gardrop, tuvalet masası, bir ayna ve bir dışkı ile, TV, telefon, kablosuz internet, mini bar, düzgün bir oda güzel sahnelerine kasaba ve otel bahçesinde bir tüp ve saç kurutma makinesi, banyo balkon.

daha fazla

apartment Glazne Hotel - apartment

Iki odadan oluşan bir lüks süit. Yatak odası, bir kral yatak, bir radyo çalar saat, iki sandalye ve bir yuvarlak masa ile oturma yeri vardır. Konvertibl bir kanepe ile mobilya yumuşak, bir sağ açılı bir tablo, bir gardrop, tuvalet masası ve bir tabureye bir ayna ile, TV, telefon, kablosuz internet, mini bar, oturma odası vardır. Kasaba ve otel bahçesinde güzel sahnelerine, bir tüp banyo ve saç kurutma makinesi ile bir balkon da bulunmaktadır.

daha fazla

 

Hotels in Bansko

Bansko

Yaklaşan etkinlikler in Bansko

Promosyonlar in Bansko

Flights to Bulgaria - book air tickets online